Haber

Güpegündüz Silahlı Saldırıya Uğradılar

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yolda yürümekte olan iki kişi güpegündüz silahlı saldırıya uğradı. 2 gün önce Tekirdağ’da meydana gelen olayda Salih Durmuş ile yolda yürüyen Melike Baştürk kimliği belirsiz bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı. Melike Baştürk ve Salih Durmuş, market alışverişlerini yaptıktan sonra ellerinde market poşetleri ile yürümekteydi. Ardından arkalarından silahı ile yaklaşan kişi ikiliye ateş açtı. Olay yerine hızlıca intikal eden acil servis ekipleri ilk müdahaleleri yaptıktan sonra yaralıları hastaneye kaldırdı. Salih durmuş hem olay yerindeki ilk müdahale hem de hastanede yapılan tüm işlemlere rağmen o gün hayatını kaybetti.

Melike Baştürk de Kurtarılamadı

Yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün Melike Baştürk’ten de acı haber geldi. Tüm çabalara rağmen Melike Baştürk de yaşamını yitirdi. Çorlu’da Muhittin Mahallesi Bağlariçi 1. Sokakta gündüz vakti öldürüldü. Birlikte yaşadığı iddia edilen çifte arkasından yaklaşan bir kişi ateş açtı ve tüm müdahalelere rağmen Salih Durmuş da Melike Baştürk de kurtarılamadı.

Şahıs olay anında güvenlik kameralarına yakalandı ancak halen ekiplerce bulunamadı. Olayın nedeni henüz bilinmemektedir. Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro amirliği olay ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir ve zanlıyı yakalamak için ciddi şekilde çalışmalarına devam etmektedir. İki kişinin hayatını kaybettiği olayda, zanlının neden ikiliye ateş açtığı ile ilgili henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu