Dünya

Genç manken sahnede hayata gözlerini yumdu

Brezilya’da düzenlenen bir defile sırasında büyük bir şok yaşandı. Genç manken podyumda yürürken birdenbire yere düştü. İzleyicilerin bu durumun bir gösteri olduğunu düşündüğü, ancak mankenin yerden kalkmaması üzerine sağlık ekiplerinin podyuma gelerek mankenin hayatını kaybettiğini anladıkları bildirildi.

EPİLEPSİ KRİZİ OLABİLİR

Brezilya’da düzenlenmiş olan bir defile üzücü bir olaya sahne oldu. Podyumda yürüyen manken Tales Soares, dengesini kaybederek aniden yere düştü. Mankenin epilepsi krizi geçirdiği düşünülmesine rağmen henüz bir açıklama yapılmadı. Defile sırasında aniden yere düşen Soares, sağlık görevlilerinin tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı. Brezilya’da Sao Paulo kentinde binlerce izleyici tarafından izlenilen defilede gerçekleşen olay mankenin uyuşturucu kullanmış olma ihtimalini de düşündürdü. Ancak ajans tarafından böyle bir açıklama yapılmadı. Defilede podyumda yürüdüğü sırada dengesini kaybederek yere düşen ve hayatını kaybeden manken Tales Soares 26 yaşındaydı.

Defilenin görüntüleri amatör kameralarca kaydedilirken, görüntülerde, Soares’in ani bir şekilde dengesini kaybettiği ve hızla yere düştüğü görülüyor. Medya ise yaptığı haberde, mankenin birden yere düştüğünü ve bir süre sonra sağlık ekiplerinin podyuma koştuğunu; ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı bilgisini paylaştı.

Defileye katılan birçok davetli, Soares’in yere düşme anının defile şovunun bir parçası olduğunu belirtirken; ünlü manken Soaresin bağlı olduğu ajansın, Soares’in işe alınmadan çok daha önce sağlık problemleri ile ilgili herhangi bir şikâyette bulunmadığı, açıklama yapmadığı, herhangi bir uyuşturucu madde kullanmadığı ve kötü bir alışkanlığının olmadığını duyurduğu ifade edildi. Hayatını kaybeden genç mankenin epilepsi krizi geçirdiği ihtimali üzerinde değerlendirmeler yapılıyor. Genç mankenin şüpheli ölümüyle ilgili doktorlardan henüz bir açıklama yapılmazken, diğer manken arkadaşlarının bu olayla ilgili derin üzüntü yaşadıkları gelen haberler arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu