Haber

Genç Kız Antalya’da Kabusu Yaşadı

Antalya’da camını yanlışlıkla açık unuttuğu klasik arabasındaki cüzdanını çaldıran genç kız tam 915 lirasını çaldırdı. Genç kızın tek tesellisi ise cüzdanındaki antika paranın çalınmamış olmasıydı. Yaşanan bu şanssız olay Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde gerçekleşti. Yıldız Mahallesine park ettiği arabasının soyulduğunu gören genç kadın durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. 07 ZR 066 plakalı klasik otomobilinde bıraktığı cüzdanındaki 915 TL’si çalınan genç kız adeta şoka girdi.

Elde edilen bilgilere göre genç kız, arkadaşının yaralı kedisini veterinere götürmek için arabasına binip arkadaşının yaşadığı Muratpaşa ilçesine geldi. 20 yaşında olduğu öğrenilen Bilge Doğan, buraya aracını park ettikten sonra arkadaşı ile birlikte kediyi aramaya başladı. Kediyi aramaya giden genç kız, aracının camını da açık unuttu.

 

Arabasının camını açık unuttu

Arabasını park ettikten sonra kediyi aramaya giden Bilge Doğan, aracının camını da bu esnada açık unuttu. Aynı zamanda içerisinde 915 TL bulunan cüzdanını da arabada unutan genç kız, aracına döndüğünde acı gerçekle yüzleşti. Aracının camının açık olduğunu ve cüzdanının içeride olmadığını gören genç kız ne yapacağını şaşırdı. Bir süre kendine gelemeyen Bilge Doğan daha sonra olayı hemen polis ekiplerine bildirdi. İhbarı alan polis ekipleri hemen olay yerine geldi. Olay yerinde yapılan incelemede cüzdanın bahçede olduğu öğrenildi. Cüzdandaki tüm paranın çalındığını gören genç kızın tek tesellisi ise çalınmayan antika parası oldu.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu