Haber

Genç Kadın Kızı ile Kahveyi Bastı

Batman merkez Sanat Sokağı’nda yaşanan bir olay, basında geniş yankı buldu. Genç bir kadının gece saatlerinde semt içerisinde bulunan bir kahvehaneyi bastığını ve kahvehanenin içerisinde yer alan kocası ile tartışma yaşadığı öğrenildi.

Elde edilen bilgilere göre olay Batman merkez de yaşandı. Batman’da bir kadın eşinin eve gelmemesinden şikayet ederek eşinin bulunduğu oyun salonunu bastı. İddialara göre kadının eşinin merkezde kumar oynadığı belirtildi.

Yanında Kızıyla Kahveyi Bastı

Eşinin kumar oynadığını ve bu yüzden eve gelmediğini belirten genç kadın, yanında kızıyla beraber kahvehaneyi bastı. Eşi ile kargaşa yaşayan genç kadının neden olduğu kargaşa sonrasında ortalık karıştı.

Kısa süreli kargaşanın ardından olay yerine polis çağrıldı. Yanında çocuğu ile kahveyi basan kadının kocasından ve kahvehaneden şikayetçi olduğu açıklandı.  Şikayet gerekçesi olarak ise kumar oynatılması gösterildi.

Olay yerine gelen ve şikayeti değerlendiren polis ise hemen işlem başlattı. İddialar için soruşmanın sürdüğü açıklandı. Kadın ve eşi ise polis tarafından karakola götürüldü. Olayla ilişkin iddiaların değerlendirildiği ve iddiaların ne kadar doğru olduğu konusunda araştırmaların devam ettiği belirtildi.

İfadelerinin ardın ise kadın ve eşinin serbest bırakıldığı da açıklanan bilgiler arasında yer aldı. Davanın değerlendirilmesinin ne kadar süreceği konusunda ise bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu