Haber

Genç Kadın Boşanma Aşamasındaki Eşi Tarafından Yaralandı

Her gün yeni bir kadına şiddet haberi gündeme gelmeye devam ediyor. Emine Bulut olayının etkisi henüz bitmemişken, sürekli yeni bir şiddet haberi de gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak Malatya’dan kadına şiddet haberi geldi.

Yine boşanma aşamasında olduğu öğrenilen bir kadının eşi tarafından silahla yaralandığı ortaya çıktı. İsmet Paşa Parkı mevkiinde meydana geldiği öğrenilen saldırı sonucunda yaralanan genç kadının ise hemen hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı.

Kadının Hayati Tehlikesi Bulunmuyor

Genç kadının boşanma aşamasında olduğu öğrenilen eşi tarafından İsmet Paşa Parkı’na çağrıldığı öğrenildi. Park içerisinde tartışma yaşamaya başlayan genç çiftin tartışması, bir süre sonra hararetlenmeye başladı.

Genç kadına şiddet uygulayan eşi, bir anda yanında taşıdığı silahı çıkararak Kader K üzerine kurşun yağdırmaya başladı. Olay yerinde isabet eden kurşunlarla yararlanan genç kadının, olduğu yerde yarılı bir şekilde kaldığı bu sırada onu yaralayan eşinin ise koşarak olay yerinden kaçtığı öğrenildi.

Çevredeki vatandaşların olaya şahit olmasının ardından, polis ekiplerine durumu bildirdiği öğrenildi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi ve sağlık görevlileri sevk edildi. Olay yerine sevk edilen sağlık görevlileri, yaralı kadına ilk müdahaleyi yine olay yerinde yaptı. Hemen hastaneye kaldırıldığı açıklanan genç kadının, sağlık durumunda hayati bir tehlike olmadığı da öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu