Televizyon

Gelinim Mutfakta Geri Dönüyor

Kanal D’nin sevilen programlarından birisi olan “Gelinim Mutfakta”, yeni yayın dönemine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Ünlü sanatçı Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği ‘’Gelinim Mutfakta’’ programı, yeni sezonda da televizyon programları arasında en çok altın dağıtan yarışmaların başında gelecek.

‘’Gelinim Mutfakta’’ mutfağında birbirinden iddialı gelinler, bir yandan zamanla yarışırlarken bir yandan da günün yemeğini yapmaya çalışacaklar.

Yarışma stresinin üzerine, kaynanalarının yapacakları yorumların stresi de eklenen yarışmacılar zor anlar yaşayacaklar. Kayınvalidelerinden en yüksek puanı almak için en lezzetli yemeği yapmaya çalışacak olan gelinler en yüksek puanı almaya çalışıp günün birincisi olmaya çalışarak çeyrek altın almaya hak kazanacaklar.

Gelinlerden birinin haftanın birincisi olması durumundaysa, kazanan gelin 5 altın bileziğin sahibi olacak. En düşük puanı alan gelinin yarışmadan ayrılmak zorunda kalacağı yarışmada heyecan her zaman dorukta olacak.

Yarışma formatı kadar şarkısıyla da ön plana çıkan ‘’Gelinim Mutfakta’’nın jenerik müziğini ise Seda Sayan, Demet Akalın, Ebru Polat, Suat Aydoğan ve Mustafa Sandal gibi popüler isimlerde onlarca şarkısı bulunan Burak Öksüzoğlu yapıyor.

Gelinim Mutfakta Ne Zaman Yayınlanacak?

Yeni sezona merhaba diyecek programın yeni bölümlerinde daha zorlu ve kapışmalı bir yarışma ortamı izleyenleri bekliyor.

Geçtiğimiz sezonu rakipsiz olarak kapatan yarışmanın karşısında bu sezon Orkun Büyüktopçu’nun sunduğu ‘’Damat Bayıldı’’ isimli yarışma rakip olarak çıkıyor. Programların içlerindeki yarış ortamının yanı sıra birbirleri arasında yaşanacak reyting savaşları da şimdiden büyük merak konusu oldu.

Yarışanlara altın kazandıran, izleyenleri eğlendiren program “Gelinim Mutfakta” 19 Ağustos Pazartesi günü saat 12.15’te Kanal D’de…

 

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu