Haber

Fuhuş için Zorlayan Kadın Yakalandı

Kocaeli’de yaşanan bir olayda fuhuşa aracılık ettiği öğrenilen bir kadın yakalandı. Kadının sadece aracılık değil aynı zamanda fuhuşa zorlama suçunu da işlediği ve kadınları bu yönde zorladığı da ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre olay Gölcük ilçesi Şehitler Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Mahallede bir kadının fuhuş yaptırdığı konusunda şikayette bulunan mahalle sakinleri, durumu polis bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği, iddialarda yer alan evde inceleme başlattı.

Evi takibe alan ekipler, fuhuş yapıldığını kanıtladı. Kanıtların elde edilmesinin ardından belirlenen adreslere operasyon düzenlendi. İ.S isimli kadın ve yanında yer alan K.U. isimli bir kişi daha göz altına alındı.

Silah Zoruyla Fuhuş

Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından yapılan operasyon sonrasında İ.S. isimli kadının fuhuşa aracılık yaptığı ortaya çıktı. Kadının fuhuş için anlaştığı kadınları tehdit ettiği de ortaya çıktı. İddialara göre fuhuşu kabul etmeyen kadınlar silah ile tehdit edildi.

Silah zoruyla kadınları fuhuşa zorladığı ortaya çıkan kadının göz altına alınmasının ardından tutuklandığı öğrenildi. Fuhuş yapıldığı tespit edilen adresin ise mühürlediği bilgisi verildi. Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından düzenlenen operasyon sonucunda yakalanan K.U. isimli şahsın ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı açıklandı.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu