Haber

Filenin Sultanları Kayıpsız İlerledi

Geçtiğimiz günlerde başlayan 2019 Avrupa Şampiyonası tüm hızı ile devam ediyor. Şampiyona’nın favori takımlarından biri olarak değerlendirilen A Milli takımımız için de maçlar bir bir geride kalmaya başladı. İlk maçını Yunanistan karşısında veren Filenin Sultanları, ilk maçta nasıl başladıysa öyle devam etti.

Öyle ki millilerimiz, ilk üç maçını da kayıpsız olarak geçti. Son olarak grupta 3.maçını yapan milliler, bugün oynanan maç kapsamında Bulgaristan’ı 3-1 yendi. Maça hızlı başlayan millilerimiz böylelikle 3’te 3 yapmış oldu.

Milliler Maça Hızlı Başladı

Çekişmeli geçen maçın 3-1 gibi net bir set sayısıyla kazanıldığını da ekleyelim. İlk sette etkili bir oyun ortaya koyan millilerin, 25-21’lik skor ile ilk seti kazanmasının ardından ikinci set ise çok daha rahat bir şekilde kazanıldı. İkinci seri 25-11’lik bir skorla kazanan milliler, 3.seti ise kaybetti.

Yine çekişmeli geçen 3.sette ise millilerimiz 25-20 seti kaybetti. Bunun üzerine oynanan 4.set ise son set oldu. 4.sette etkili bir oyun ortaya koyan Filenin Sultanları, yeni sette de 25-18’lik bir skor elde etti. Böylelikle ilk 3 maçını da kazanana millilerimizin 4.maç için hazırlıkları ise başladı.

4.maç 28 Ağustos tarihinde oynanacak ve Fransa ile karşı karşıya gelinecek. Maçın skoru ise millilerimizin grupta öne çıkmasını sağlayacak.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu