Magazin

Fahriye Evcen’in Son Hali

Son zamanlarda gündemde son hali ile yer alan ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in son hali görenleri şaşırttı. Evliliği kadar hamileliği de dikkat çeken ünlü oyuncu, doğum sonrası almış olduğu kiloları ile çok konuşuldu. Normal bir süreç olan ve sağlıklı bir hamilelik için gerekli olan bu duruma alışamayan hayranları ile şaşkınlıklarını belli ediyor. Oyuncuyu bu şekilde görmeye alışkın olmadıkları için de meraklarını gizlemeyen magazinciler ve hayranları oyuncunun paylaşmış olduğu son fotoğrafını ise beğeni yağmuruna tuttu. Daha öncesinde yine eşi Burak Özçivit ile tatil fotoğrafları ile gündeme oturmuş olan ünlü oyuncu bikini haliyle, aldığı kilolar ile şaşırtmıştı. Fakat birçok kişi de Fahriye Evcen’e destek çıkarak kiloların doğumdan kaynaklandığının altını çizmişti.

Yeni Bir Fotoğraf Paylaştı

Aldığı doğum kiloları ile gündeme gelen Fahriye Evcen, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ile hayranlarını sevindirdi. Özellikle olaylık tatil fotoğrafları sonrası birçok isim de ünlü oyuncuya destek çıkmıştı. Bu olayın ardından ise ünlü oyuncu ilk kez fotoğraf paylaştı. İngilizce olarak öpücükler yazan fotoğrafına kısa bir süre sonra beğeni yağdı. Ünlü oyuncunun kilo vermeye de başladığı gözlerden kaçmadı. Doğum sonrası kiloları ile gündeme gelen ünlü oyuncu bu son fotoğrafı ile kendisine destek verenleri de sevindirdi. Ünlü oyuncudan kilolu yorumlarına herhangi bir açıklama gelmezken, destekçileri bu olduğunun saçma bir yaklaşım olduğu konusunda Fahriye Evcen’i destekliyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu