Televizyon

Esra Erol’da Yeni Sezonda Geri Dönüyor

Ünlü sunucu Esra Erol, ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programının sezon arası vermesiyle beraber, ailesini de yanına alarak oldukça keyifli geçen uzun soluklu bir tatil dönemine girmişti. Tatilde ailesiyle beraber olmanın tadını doya doya çıkartan Esra Erol, tatil sırasında yeniden ATV ekranlarında yer alacak ve yayınlandığı her dönem reyting rekorları kıran programı için enerji depoladı.

Esra Erol’un popüler televizyon programı ‘’Esra Erol’da’’nın yeni sezonda ekranlara ne zaman döneceği belli oldu! Esra Erol’un programı yeni sezonda yine ATV ekranlarında 2 Eylül Pazartesi günü izleyicilerine merhaba demeye hazırlanıyor.

Ünlü Sunucu Esra Erol Hakkında

12 Mayıs 1982’de İstanbul’da hayata gözlerini açan evlilik ve kadın programlarının bol reytingli popüler ismi Esra Erol, aslen Sinoplu ve 5 kız kardeşin ortancası konumundadır.

Polis babası Seyfi Erol’un Kütahya’ya tayin olması sebebiyle bu İlk, orta ve lise öğrenimini bu şehirde tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunu olan Esra Erol, lisansını ise Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde tamamladı.

Spikerlik ve diksiyon kursu da alan Erol, aynı zamanda Marmara Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon bölümünde eğitim de aldı.

“Esra Erol’la İzdivaç” programıyla şöhreti parlayan Esra Erol, benzer isimlerde programlarla popülerliğini arttırmayı başardı. Günümüzde ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Esra Erol’da” isimli programıyla seyircisiyle buluşan Esra Erol, henüz popüler bir isim olmamışken Kanal D’de “Turkuaz” adlı programın ve Technology Channel’da ‘’Siemens Mobile Kuşak’’ programlarının sunuculuğu yapmıştı.

Temmuz 2010’da canlı yayında evlendiği Ali Özbir’den, Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali Özbir ismini verdikleri bir erkek çocukları oldu.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu