Haber

Eski Komşusu Taciz Edince Kurşunladı

İstanbul Kâğıthane’de meydana gelen olayda 3 çocuk annesi olan Ayşe G. İsimli kadının yıllardır tacize uğramış olduğu eski komşusu tarafından Cengiz K.’yi kapısına dayandığı için silahla vurdu. Daha sonra ise çok sayıda ceza kaydı olan ve birçok suçtan yargılanarak cezaevinden yeni çıktığı bilinen Cengiz K. Hastaneye kaldırılarak, yapılan müdahalelere karşı hayatını kaybetti. 8 aylık bebek ise polise teslim edilerek Ayşe G. İsmindeki kadın ise ifadesinde şu kelimeleri kullandı: Tacizleri sürekliydi artık dayanamadım. İfadelerini kullandı.  Evli ve 3 çocuk annesi olan Ayşe G. (27) kadın, Tuzla’da yaşadıkları dönemlerde, eşi Yaşar G.’nin arkadaşı olan ve aynı zamanda komşuları olan Cengiz K. (35) tarafından sürekli taciz edilmeye başlamış ve bu durumdan aşırı rahatsız olmuştur. Tacizlerin artmasıyla birlikte ise Ayşe G. Ve Yaşar G. Çifti Kâğıthane’ye taşınarak mekan değiştirdiler. Daha sonra ise Cengiz K. Oto hırsızlığından içeri girdi ve çift rahatladı.

Tacizcisini Görünce Tetiğe Bastı

Cezaevinde olan ve yakın zamanda çıkan Cengiz K. Ayşe G.’nin Kâğıthane’de yer alan evini bulduktan sonra taciz etmeye başlamış. Cengiz K. kadının evine gidiyor, kapısını çaldıktan sonra karşısında kendisi taciz eden adamı gören kadın kapıyı kapattıktan sonra içeriye kaçıyor. Aşırı ısrarlı bir şekilde tacizcisi kapıyı çalarken, evde bulunan tabancayı alarak Ayşe G. tacizcisine ateş etti. Daha sonra ise 8 aylık bebeğiyle teslim oldu. Kendisi ifadelerinde ise, “ artık dayanamadım, sürekli tacize uğruyordum” şeklinde ifadelerini kullandı. Apartman sakinleri, ise duruma şahit olarak polise haber verdi. Kısa süre sonra olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Daha sonra hastaneye kaldırılan tacizci hastanede hayatını kaybetti.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu