Yaşam

Emine Bulut’un Kardeşi İdam İstiyor!

Kırıkkale ilinde akıl almaz bir cinayetle karşı karşıya kalmıştı. 4 yıl önce eski eşinden ayrılan Fedai Baran, 10 yaşında ki kızının önünde Emine Bulut’u bıçakla öldürmüştü. 38 Yaşında olan Emine Bulut, 10 yaşında ki kızıyla bir lokantada yemek yiyordu. Yanlarına giden eski eşi ile arasında ne olduğu bilinmeyen bir tartışma çıktı. Eski koca, hiç acımadan eski eşiniz kızlarının gözü önünde öldürdü. Hem boğazını hem de vücudunun belirli yerlerini bıçakla kesti. Ağır yaralanan Emine Bulut, hemen Yüksek İhtisas hastanesine kaldırıldı. Fakat kaldırılmış olduğu hastane de yaşama gözlerini yumdu. Olayın ardından kaçmaya çalışan eski koca, yakalanarak göz altına alındı. Sorgusunun ardından çıkarılmış olduğu mahkemede tutuklandı. Emine Bulut’un ölmeden önce çekilen kanlar içerisinde ki videosu ülkemizde büyük tepkilere yol açtı. Görüntüde kanlar içerisinde lan ve ayakta da durmakta zorluk çeken Emine Bulut” Ölmek İstemiyorum” diyordu. 10 yaşında ki kızı da annesinin başını tutup ağlamasıyla hafızalardan silinmedi.

Emine Bulut’un Kardeşi Konuştu

Yva mahallesinde ikamet eden Fadime Bulut ve Ahmet Bulut çiftide 6 çocukları arasından en büyüğü olan kızlarını kaybetmesinin acısını yaşıyor. Evin önünde kurulmuş olan taziye çadırında da gelen taziyeleri kabul ediyorlar. Kazım Bulut, ablasının yaklaşık olarak 4 yıl önce eski eşinden boşandığını ve boşanırken de herhangi bir talepte bulunmadığının altını çizdi. Sürekli olarak elinde ekmek bıçağıyla gezip bu olayı çok önceden kurguladığını söyledi. Ablamı bıçakladıktan sonra ise babamı arayarak ” seni de öldüreceğim” bekle dedi. Bu adamın idamını istiyorum diye sözlerine ekledi.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu