Moda

Elbise Modellerinde Yeni Trendler Geliyor!

Bayanların olmazsa olmazlarından biri olan elbiselerin en trend tasarımları piyasada ki yerini almaya başlayacak. Kadın sektöründe hareketlilik devam ederken, elbise modellerinde de yeni trend akımların geleceği konuşuluyor. Üstelik hem rahat şekilde kullanabileceğiniz hem de şık görünmenize yardımcı olacak parçalar kadınlarımızı bekliyor olacak. Hem kış hem de yaz aylarının şüphesiz en çok tercih edilen parçalarından birisi de elbisedir. Hemen herkes tarafından elbise çok sık şekilde tercih edilmekte ve sevilerek kullanılmaktadır. Elbise modellerinde yeni tasarımlar ön plana çıkmaya başlarken modaya göre şekilendiği de bir gerçektir. Modaya göre düzenlenmiş olan elbiselerde  bambaşka şekillerde form kazanmış oluyor. Yeni sezon elbise modellerine göz gezdirdiğimiz zaman trendler gözümüze çok net olarak çarpmaya başlıyor.

Fırfır Yakalar Geliyor!

Öncelerde gömleklerde sık sık şekilde gördüğümüz fır fır yaka tasarımlarını artık elbiselerde de görmeye başlayacağız. Elbisenin havasını bakıldığı zaman bütünüyle değiştirecek gibi görünen fırfır yaka elbise modelleri ile kadınlarımızda kendilerini oldukça farklı hissetmiş olacak. Elbisenin yaka kısmında yer alan fırfır detayı, elbiseye ayrı bir hava kazandırmayı başarıyor. Eğer ki sizlerde üzerinizde daha çok elegan bir duruş olsun diyorsanız o zaman fırfır yaka özelliğiyle dikkat çeken elbiseleri tercih edebilirsiniz. Hem yaka hem de eteğin uç kısmında kullanılmış olan fırfır detayını sizlerde fazlasıyla seveceksiniz.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu