Haber

Ecrin Bebek Hakkındaki Son Gelişmeler

Geçtiğimiz aylarda, bir televizyon programında kaybolduğu öğrenilen Ecrin Kurnaz henüz 1 buçuk yaşındaydı. Hamile annesi ve üvey babası Ecrin bebeği babaannesi ve amcasına bırakarak doktor kontrolüne merkeze gitmişlerdi. Ancak ecrin bebek evinin önünde oyun oynarken kayboldu ve bir daha kendisinden 22 güç boyunca haber alınamadı. Bunun üzerine televizyon programına katılan ailede anne, üvey baba ve üvey amcanın verdiği çelişkili ifadeler akıllara aile içi cinayet gelmeye başladı. Özellikle üvey amca Özkan ve babaannenin üzerine yoğunlaşan programda ailenin çarpık ilişkileri dikkat çekti. Ecrin bebek hakkındaki son gelişmeler televizyon programı tatile girdiğinden daha çok haber kaynaklarından elde edilebilmektedir.

Ecrin Bebeğin Üvey Amcası Özkan Darp Edildi

Ecrin Kurnaz’ın cenazesi kaybolmasından 22 gün sonra ormanlık bir alanda bulundu. Cenazesinden önce ecrin bebeğin ayakkabısı son derece temiz bir şekilde yol üzerinde bulunmuştu. Bebeğin paramparça oluşu ve ayakkabının üzerinde tek bir çamurun bile olmaması şüpheleri üvey amca Özkan ve evdeki diğer üyelere yöneltti.

Ecrin bebek hakkındaki son gelişmeler üvey amca Özkan Kurnaz hakkındaydı. Ecrin bebek kaybolduğu gün; amcanın internete girdiği bilinmekteydi. Kayıtları çıkarılan üvey amca Özkan’ın pornografik sitelere girmesi üvey amcadan daha çok şüphelenmesine neden oldu. Bu olay televizyon programında canlı olarak konuşulduğundan aile üyelerine tepki yağmaya başladı.

Özkan Kurnaz İstanbul’da olduğu vakitlerde bir parkta otururken onu tanıyan bir vatandaş tarafından darp edildi. Olayı takip ettiğini belirten vatandaş çok sinirlendiğini ve kendini tutamadığını belirtti. Özkan Kurnaz’ın şikâyetçi olmaması üzerine ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Özkan Kurnaz ve diğer aile üyelerinin çelişkili ifadeleri ve olayı birbirlerinin üzerine atmaya çalışmaları dikkatlerden kaçmadı. Tekrar hamile olan annesinin rahat tavırları ve sürekli olarak yalanlarının ortaya çıkması akıllara Ecrin bebeğin aile içinden biri tarafından öldürülmüş olacağı fikrini getirdi.  Ecrin bebeğin vahşi hayvanlar tarafından öldürülmüş olabileceği aile tarafından söylenmişti ancak adli tıp raporunu göre bebeğin bir insan tarafından öldürüldüğü kesinleşti.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu