Gündem

Dolmuşta kızını taciz eden sapık Yılmaz B.’yi döverek öldürdü

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde işinden evine dönen genç kızı dakikalarca takip eden Şinasi Y. genç kızın babası tarafından dövülerek öldürüldü. İstanbul Beylikdüzü’nde geçtiğimiz gün akşam yaşanan olayda, bir özel hastanenin çağrı merkezinde çalışmakta olan 19 yaşındaki öğrenci S.Y her zamanki gibi Gürpınar’da bulunan evine gitmek için minibüse bindi. S.Y’nin anlatımlarına göre minibüs içinde kızın yanına iyice yaklaşan bir adam genç kıza elle tacizde bulundu. S.Y. bu durumdan rahatsız oldu ve yerini değiştirdi ancak yine de kurtulamadı. Ardından minibüsten inmek zorunda kaldı.

TACİZCİ EVE KADAR KIZIN ARKASINDAN YÜRÜDÜ

Kız eve yürüdüğü sırada tacizcinin de arkasında olduğunu fark edince koşarak eve girdi ve pencereden tacizcinin hala dışarıda olduğunu gördü. Kızın sıkıntılı halinden bir şey olduğunu soran anne, kızının olayı anlatması üzerine hemen kocası Yılmaz Y.’yi aradı. Hemen eve gelen baba, tacizciyi kıskıvrak yakaladı. Olay anında duruma müdahale eden kişiler tacizciyi darp etmeye başladı. Bunun üzerine hastaneye kaldırılan Şinasi B. hayatını kaybetti. 57 yaşındaki Şinasi B.’nin ölümü üzerine genç kızın babası Yılmaz Y. polis ekiplerince alındı.

Bölgede yapılan soruşturma ve güvenlik kameraları incelemelerinde Şinasi B.’yi, döverek darp ettiği tespit edilen O.T. isimli bir kişi daha olduğu anlaşılırken arama çalışmalarına başlanıldı. Genç kız babasının olay sonrası tutuklanmasının ardından açıklama yaptı. “Sokakta yalnızca babam yoktu, herkes o sapığa vurdu. Sadece babam o adamın ölmesine sebep olmadı. Polis ekiplerine ve ambulans görevlilerine haber veren zaten babamdı” dedi.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu