Haber

Doğum Yapan Eşini Bıçakladı

Gaziantep’te yaşayan cani adam, yeni doğum yapmış eşini hastane odasında bıçaklayarak ağır yaralanmasına neden oldu. Yaşanılan bu olay dün akşam saatlerinde Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde meydana geldi. 28 yaşında olduğu öğrenilen üç çocuk annesi Güldane Y., şiddetli geçimsizlik sebebiyle eşi Ahmet Y. ile ayrılmaya karar verdi. Ahmet Y. ise boşanma kararını öğrenir öğrenmez adeta gözü döndü. Hemen hastaneye eşinin yanına giden cani adam, yeni doğum yapmış karısını bıçaklayarak ağır yaraladı.

Ocak ayından beri eşinden ayrı annesinin evinde yaşamını sürdüren Güldane Y., tam 7 yerinden bıçaklandı. Ağır yaralanan kadına ise ilk müdahaleyi odada bulunan ablası Seda G. yaptı. Hastaneden çıkmadan güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen Ahmet Y., polis ekiplerine teslim edildi.

 

Yaralanan anne yoğun bakıma alındı

Erkek çocuk doğuran ve doğumundan çok kısa bir süre sonra eşi tarafından bıçaklanarak ağır yaralanan anne Güldane hemen yoğun bakıma kaldırıldı. Şiddetli geçimsizlik sebebiyle eşinden ayrılmak isteyen annenin hastanedeki yaşam mücadelesi devam ediyor Annenin durumunun kritik olduğu öğrenildi.

Yeni doğan çocuğunu bile henüz kucağına alamadan böyle talihsiz bir olay yaşayan annenin hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Olaydan kısa bir süre sonra güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirilen cani adam polis ekiplerine teslim edildi. Polis merkezindeki sorgusunun ardından Ahmet Y., adliyeye sevk edildi.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu