Televizyon

Diriliş Ertuğrul’un Devamı: Diriliş Osman

Ekranlarda büyük ilgi uyandıran dizi Diriliş Ertuğrul’un devam niteliğinde olacak olan Diriliş Osman dizisi yakında ekranlarda izleyicileriyle buluşacak. Başrolünde Burak Özçivit’in yer alacağı dizinin başlama tarihi de oldukça merak edilmekte.

İlk bölümü başladığından bu yana sevenlerini ekranın başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisi, Ertuğrul Gazi’nin hayatını ve yaşadığı olayları televizyona getirmekteydi. Devam niteliği taşıyacak olan Diriliş Osman dizisi ise Ertuğrul Gazi’nin oğlu ve Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Bey’in hayatını ve yaşadığı olayları ekrana getirecek. Eylül veya ekim ayında televizyonlarda yerini alması beklenen dizi şimdiden hayran kitlesini oluşturmuş durumda.

Burak Özçivit rol alıyor!

Diriliş Osman dizisinin başrolünü oynayacağını söylediğimiz Burak ÖZÇİVİT 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi Ceyhan Özçivit ve babası Bülent Özçivit olup aslen Gazianteplidir. 2003 yılı Best Model of Turkey yarışmasının “gelecek vadeden”i seçilen Burak Özçivit, 2005’te katıldığı Best Model of Turkey yarışmasının kazananı olmuştur. Best Model of World yarışmasında da dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilen Burak Özçivit, pek çok dünyaca ünlü markaların defilelerinde yer almıştır. Pek çok dizi ve film oyunculuğu tecrübesi bulunan Burak Özçivit; İngilizce biliyor olup, spor yapmaya, araba kullanmaya ve futbol oynamaya da ilgi duymaktadır. En son oynadığı sinema filmi Can Feda ile izleyici karşısına geçen Burak Özçivit’i Diriliş Osman ile ekranlarda görmek seyircilere şimdiden mutluluk veriyor.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu