Magazin

Derya Uluğ Konserde Protesto Edildi

Ünlü sanatçı Derya Uluğ, Küçükçekmece’de planlamış olduğu saatten daha geç bir saatte konsere çıktığı için izleyiciler tarafından protesto edildi. Planlanan saatten tam bir saat sonra sahneye çıkan Uluğ, seyircilerden özür dileyerek bunu telafi edeceğini söyledi. Sahneye çıkan ünlü isim dakikalarca yuhalanarak protesto edildi. Islık ve yuhalanmalar karşısında oldukça şaşıran ve üzülen genç sanatçı her ne kadar bunu dışarıya yansıtmaya çalışmasa da yüzünden tüm şaşkınlığı okunabiliyordu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen konser, Küçükçekmece’de Göl Kenarı Amfi Tiyatro’da gerçekleşti. Konsere katılım oldukça yoğundu. Saatler öncesinden konser alanını dolduran izleyiciler Derya Uluğ’un sahneye çıkmasını büyük bir heyecanla bekliyordu. Güzel sanatçı, daha önceden programda belirtilen saatten bir saat sonra sahneye çıkınca yoğun bir tepkiyle karşılaştı.

 

“Gerekirse 01.00’a kadar şarkı söylerim”

Derya Uluğ için belirlenen saat yani sahneye çıkması gereken saat 21.00 olarak belirlendi. İzleyiciler yerlerini aldıktan sonra büyük bir heyecanla Uluğ’un sahne almasını bekledi. Ancak genç sanatçı sahneye bir türlü çıkmadı. Merak içinde olan izleyicilere herhangi bir açıklamada yapılmadığından dolayı ortam biraz gerildi. 22.00’da seyirciler hala sahneye çıkmayan Uluğ’u protesto etti ve yuhalamaya başladı. 22.30 gibi sahneye çıkan genç sanatçı tüm izleyicilerden özür diledi. Gerekirse 01.00’a kadar konser vereceğini söyleyen Uluğ böylelikle seyircinin gönlünü de almış oldu.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu