Magazin

Demet Özdemir’den Aşk Açıklaması

Geçtiğimiz sezondan itibaren birçok kişinin dikkatini çeken yaz dizilerinden olan Erkenci Kuş’un başrolünde yer alan Demet Özdemir yine gündemden düşmüyor. Erkenci Kuş dizisi ile hayran kitlesini büyüten genç oyuncu, son zamanlarda ise Kaan Yıldırım ile aşk iddiaları yüzünden gündeme gelmişti. Ünlü oyuncudan ise bugün bu iddialara yönelik açıklamalar geldi. Can Yaman ile birlikte rol aldığı Erkenci Kuş dizisi ile adında sıklıkla söz ettiren Demet Özdemir, Bodrum’daki tatiline son hız devam ediyordu. Habercilerin ünlü oyuncuya yönelttikleri soruyu yanıtsız bırakmayan Demet Özdemir hakkındaki aşk iddialarına yanıt verdi.

Kaan ile Sadece Arkadaşız

Bodrum’da sürdürdüğü tatiline son hız devam eden ünlü oyuncu bir ara Yalıkavak’ta kaldığı evinde denize girerken yakalandı. Gün boyunca serin denizin ve güneşin tadını çıkaran genç oyuncu kendisini görüntüleyen gazetecilerin yanına gelerek onlar ile sohbet etti. Ayaküstü yapılan sohbette oyuncuya yöneltilen sorulardan biri de Kaan Yıldırım ile aralarında çıkan aşk dedikoduları oldu. Ünlü oyuncu bu soruya ise Kaan ile biz çok yakın arkadaşız ama sadece arkadaşım. Arkadaş grubumuz ile buluştuk, o kadar yanıtını verdi. Özellikle bikinili olarak objektiflere yakalan ünlü oyuncunun düzgün fiziği ise dikkatlerden kaçmadı. Diğer yandan iki isim hakkındaki aşk dedikoduları ise Kaan Yıldırım’ın Ezgi Eyüpoğlu ile olan evliliğini bitirmesinin ardından başlamıştı. Genç çiftin evliliği kısa sürmüş olup taraflar geçtiğimiz haziran ayının sonunda boşanmıştı.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu