Magazin

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz Çifti Ayrılıyor

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ikilisinden kötü haber geldi. Ünlü çift uzun zamandır yaşadığı birliktelikle magazin köşelerinin ilk haberi olarak karşımıza çıkmıştı. Bu sefer Samyeli ve Yılmaz çiftinden kötü haber geldi. Ünlü çift, beklenmedik bir şekilde ayrılık kararı aldı. İkili tarafından alınan bu karar en çok yakın çevresini üzdü. Bilindiği üzere Yılmaz ve Samyeli çifti uzun bir zamandır mutlu bir beraberlikle gündemde boy gösteriyordu.

İkilinin aldığı ayrılık haberini ise Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programı sunucuları verdi. Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı’nın sunduğu programda ikilinin ayrılık kararı aldığı haberi verildi. Programda verilen bu haber, gündeme bomba gibi düştü. Programda, Cem Yılmaz ile Defne Samyeli’nin ayrılık kararı aldığı açıklandı.

 

Boğaziçi Üniversitesi’nde tanıştılar

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz, Boğaziçi Üniversitesi’nde okurken tanıştılar. Uzun yıllar süren dostlukları geçtiğimiz sene sürpriz bir şekilde aşka dönüştü. 2018 senesinin nisan ayında ilişkileri başlayan ünlü çiftin beraberliği bir sene sürdü.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Defne Samyeli hakkında zamanında şu ifadeleri kullanmıştı: “Defne ile dostluğumuz 1990’lı yıllara kadar dayanır. Beraber aynı üniversitede okuduk. O dönemden beri kendisiyle tanışıklığımız var. Defne’yi her zaman uzaktan görür ve hayranlıkla izlerdim. Tabi o zamanlar yakın bir dostluğumuz yoktu. Defne mükemmel bir insan. İyi ki onunla güzel bir birliktelik yaşıyorum.” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu