Haber

Damat Kına Gecesi Tutuklandı, Gelin Bayıldı

Antalya’da genç damat adayı kına gecesinde havaya ateş açtığı için kontrole gelen bekçilere ateş açması sonucu hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Kına gecesinden bir gün sonra düğünü olan genç damat adayı Okan Kuşbaş(18), kamu görevlisini silahla tehdit etmek suçundan gözaltına alındı.

Düğün gecesi gözaltına alınan 18 yaşındaki damat adayının emniyetteki sorgusu bittikten sonra adliyeye sevk edildi. Okan Kuşbaş, çıkarıldığı mahkeme tarafından kamu görevlilerini silahla tehdit etmek suçundan tutuklandı.

Düğün gecesi yaşanan trajik olayda damat tutuklandı, gelinde baygınlık geçirdi. Düğünden bir gün önce kına gecesinde havaya ateş açan Okan Kuşbaş, daha sonra olay yerine gelen bekçilere de ateş açması sonucu çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Düğün günü polisler tarafından yakalanan genç damat adayı emniyete götürülürken 18 yaşındaki gelin adayı Gülfer Yeleç’de baygınlık geçirdi.

 

Tam 12 kovan bulundu

Antalya’nın Aşık Veysel Caddesi üzerinde yapılan kına gecesinde silahla havaya ateş açıldığı için olay yerine bekçiler sevk edildi. Ateş açılan yere gelen 2 bekçinin üzerine Okan Kuşbaş tarafından ateş açılınca olay erine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Sarhoş olduğu öğrenilen Kuşbaş, olay yerinde gözaltına alındı. Olay yeri inceleme ekipleri yaptıkları incelemede, olay yerinde 12 adet kovan bulduklarını belirttiler. Kuşbaş, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu