Televizyon

Cumhurbaşkanı Medya Oscar Ödüllerine Katıldı

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Ödül Töreni bu sene JW Marriott Otel’de yapıldı. Birçok ünlü ismin bulunduğu Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Ödül Töreni’nin çok özel bir konuğu da vardı. Törende yer alan özel konuk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oldu.

Medya Oscarlarına layık görülen tüm televizyoncuları ve radyocuları kutlayan Erdoğan, ödül töreninde kısa bir konuşmada gerçekleştirdi.

Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneğine Destek

Erdoğan yaptığı açıklamalarda; Hayat boyunca başarı ve başarının takdir edilmesi çok önemli olmuştur. Ödül alan her başarı daha deneyimli çalışmalara ilham olur. Cumhurbaşkanı olarak emeklerin hak ettiği ilgileri görmesine oldukça özen gösteririm. Derneğimizin de alanında gerçekten oldukça  büyük bir boşluğu doldurduğuna canı gönülden inanıyorum ifadelerine yer verdi. Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği için övgü dolu sözler söyleyen Erdoğan, derneğin 41 yıllık geçmişinin bulunduğu vurgusunu da yapmaktan kaçınmadı.

Değişim ve yenilikler için de bazı açıklamalar yapan Erdoğan; Dünya çapında sabit olan değişimdir. Değişimin kendisidir. Basın ve yayın alanını doğrudan ilgilendiren iletişim araçlarında baş döndüren bir ilerleme yaşanıyor. Yeni araçlar ve iletişim görselleri ortaya çıkıyor. Belirli bir süre önce hayal edilemeyen fazlaca yenilik, bugün vazgeçilmezimiz şeklinde karşımızdadır ifadelerine yer verdi. Ödüllerin sahiplerini bulduğu törene basının da ilgisi oldukça yüksekti.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu