Haber

Çocuğunun Önünde Vurulan Kadın Yaşamını Yitirdi

Dün sabah sularında Arnavutköy’de çocuğunun gözü önünde başından vurulan kadın bugün hastanedeki yaşam mücadelesini kaybetti. Tüm Türkiye’yi yasa boğan olay, kadın cinayetlerinin bir türlü durdurulamadığını gösteriyor. Başından vurulduğu günden itibaren hastanede yoğun bakımda kalan genç kadın, bugün hayatını kaybetti. Olayla ilgili ailesi yaptığı açıklamada çok üzgün olduklarını ve bu tip olayların bir daha yaşanmaması için gerekli önlemlerin alınmasını istedi.

Hayatını kaybeden 30 yaşındaki Tuğba Anlak’ın eniştesi hastanede yaptığı açıklamada, Tuğba’yı kaybettikleri için çok üzgün olduklarını dile getirdi. Konu hakkında açıklama yapan enişte şu ifadeleri kullandı: “Bu tür cinayetleri işleyen şahıslara, bu suçu işleyemeyecek bir hale getirmemiz gerekiyor. Ne kadar doğru olur bilemeyiz ama caydırıcılık bakımından son derece etkili olur. Bu kişilerin bu kadar rahat hareket edebilmeleri kanımıza dokunuyor. Şu saatten sonra Tuğba’nın kızı ile ilgili neler yapabiliriz bunu oturup konuşacağız. Maddi ve manevi yapılabilecek her şeyi yapmaya özen göstereceğiz.” İfadelerini kullandı.

Antalya’dan İstanbul’a yeni gelmişti

Tuğba Anlak Antalya’da yaşadığı esnada şiddetli geçimsizlik sebebiyle eşinden ayrılarak İstanbul Arnavutköy’e yerleşmişti. Burada birtakım işlere giren genç anne daha sonra kendisine bir kafe açtı. Kafe istediği gibi gitmeyince bir an evvel elden çıkarmak istedi ve kafeyi mimar olduğu öğrenilen Murat Uslu isimli kişiye sattı.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu