Moda

Clutch Çantalar Sezona Damgasını Vuracak

Kış sezonu hızla yaklaşırken trendler de hızla değişmeye devam ediyor. Yeni sezona damgasını vuracak aksesuarla arasında ilk sırada şüphesiz clutch çantalar yerini alacak. Şimdiden her yerde karşımıza çıkan bu tarz çantalar her türlü kombin ile uyum içinde hareket edebiliyor. Üstelik hem gece hem gündüz için uygun pek çok modeli her yerde sıklıkla görmek her geçen gün daha da kolaylaşmış durumda.

Üstelik bu trend ünlü markalar tarafından da çok sevilmiş durumda. Beymen, Pierre Cardin, Chloe, Tommy Hilfiger gibi modaya yön veren markalar her ortama uygun clutch çantalarını sevenleri ile buluşturmaya başladı. Bu seçkin markalar kendi stilini de bu harika aksesuarlara yansıtarak ortaya harika tasarımlar çıkarmaktadır.

Moda Haftalarında Gözde: Clutch Çantalar

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Kopenhag Moda Haftası’nda pek çok ünlü marka yeni kreasyonlarını tanıttı. Hem sokak ve iş modasında hem gece şıklığında en çok göze çarpan aksesuarlar clutch çantalar oldu. Ünlü tasarımcılar kombinlerini bu çantalar ile tamamlayarak ortaya harika görüntüler çıkardı.

Kopenhag Moda Haftası’nda modaya yön veren tasarımcılar bu sezonun en trend parçasının clutch çantalar olacağının sinyallerini vermiş oldu. Günlük kullanım için daha mütevazi modeller ön planda tutulurken gece şıklığında daha iddialı ve ışıltılı modeller göze çarptı. Gösterişli modeller tercih edildiğinde diğer aksesuarlarda minimum kullanım sağlandığı ve çantalara dikkatlerin çekildiği de gözlerden kaçmadı.

 

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu