Gündem

Çılgın kedi camiyi birbirine kattı

Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde olay yaşandı. Camiye giren kedi hocanın üzerinden atladı ve olay oldu. Ortalığı karıştıran kedi bir süre cami içerisinde cemaate panik yaşattırdı. Cami imamı kuran okurken yaşanan bu olay kameralara net bir şekilde yansıdı. Cami imamı o esnada oldukça ürktü ve herkes telaşa kapıldı. Kedi bir süre cami içerisinde zıpladıktan sonra cemaat tarafından yakalandı. Kocaeli ilinin Ereğli merkez camisinde yaşanan bu olayda imam kuran okumasına devam etti. Kedi ise cemaat tarafından oldukça büyük bir güçle çıkarıldı. Camidekileri zor durumda bırakan bu kedi ortalığı da karıştırdı. Cami içerinde olay yaratan bu kedi, koşarak ve insanların üzerinden atlayarak ortalığa korku salıyor. Kedi imamın üzerinden atlayarak hem imamı korkutuyor hem de cemaati karıştırıyor.

İMAM ENDİŞE İÇİNDE KALDI

Kameralarda kedinin cami içerisine nasıl girdiği ve imamı nasıl endişe sardığı görülüyor. Cami kameralarına yansıyan bu olayda herkes bir tarafa koşuyor. Cami imamı, Fatih Mehmet Koca’nın ürktüğü anlar ise kameralara tamamen yansıyor. Kuran okumasına devam eden cami imamı, kedinin camiden çıkarılmasını cemaate bırakıyor. Cemaatin kediyi dışarı çıkarması ise oldukça büyük bir güç oluyor. Kedi o esnada camiden dışarı çıkmamak için direniyor.

Cami imamı, Fatih Mehmet Koca’nın şaşkınlığı da oldukça kısa süre yaşanıyor. Kedinin dışarı atılması oldukça uzun sürdüğü gibi caminin düzene girmesi de uzun sürüyor. Cami imamı için oldukça ürkütücü anlar yaşattıran bu kedinin dışarı atılması da kameralara yansıyor. Kedinin camiye girip olay çıkarması ise teravih namazından önce oluyor. Cemaatin arkasından gelen kedi bir süre bekliyor ve minberin altından geçiş yaparak imamın üzerinden atlıyor. İmamı paniğe kaptıran bu olaydan sonra da cemaatle birlikte içeri giren kedi camiden dışarı çıkartılıyor.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu