Magazin

Chloe Serdar Ortaç’ı Sildi

Gündemde uzun süre ile boşanmaları ile gündeme gelen Chloe ve Serdar Ortaç çifti bu tartışmalara geçtiğimiz ayda son noktayı koymuş ve anlaşmalı olarak boşanmışlardı. Özellikle evlilikleri kadar boşanmaları ile de gündemden düşmeyen çiftin boşanması birçok hayranı üzerken olaylı ayrılıkta yeni gelişmeler de gündeme geliyor.

Basında yer alan habere göre Chloe Loughnan, yaşadıkları evde olan tüm eşyalarını toplayarak ülkesi İrlanda’ya geri döndü. Bu eylemi ile Serdar Ortaç’ı hayatında tamamen çıkardığını gösteren Chloe annesini de alarak memleketine geri döndü.

Ünlü isim aynı zamanda sosyal medya hesaplarından da Serdar Ortaç’ın soyadını çıkararak, şarkıcı ile muhtemel bir bağ bırakmadı. Sosyal medya hesaplarında Chloe Loughnan Ortaç olan isminden de Ortaç soyadını tamamen kaldıran ünlü ismin her ne kadar soyadından çıkarsa da iki tarafta hâlâ birbirini sosyal medyada takip ediyor.

Serdar Ortaç Chloe’nin Yanında

Özellikle sürpriz bir şekilde boşanarak birçok kişiyi üzen ikiliden Serdar Ortaç, Chloe’nin her daim yanında olduğunu ifade etti. Eski eşi için iyi kalpli biri olduğu, söylemek istediğini direkt söyleyen biri olduğu için üstüne çok gelindiğini ifade eden ünlü şarkıcı böyle yapmış olmasının nedenini nereden biliyorlar diye hakkında dedikodu çıkaranlara ateş püskürdü.

Eski eşi Chloe’nin hiçbir şey yapmadığını iddia eden Ortaç, düşman olunmasına da anlam vermediğini ifade etti. Onun her zaman yanında olduğunu ve yardım isterse de seve seve yerine getireceğinin altını çizdi.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu