Haber

Çağatay Ulusoy’un Son Hali Görenleri Şaşırttı

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, yeni imajını paylaştığı Instagram gönderisiyle sevenleri başta olmak üzere onu tanıyan herkesi şaşırttı. Instagram’da son 3 aydır herhangi bir gönderi paylaşımında bulunmayan ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, takipçilerinin beğenisine sunduğu yeni imajıyla bugünün en çok konuşulan isimleri arasında yerini aldı.

Netflix’te yayınlanan ilk Türk dizisi olan Hakan Muhafız’daki üstün başarısıyla uluslararası çapta başarı elde eden Ulusoy, yeni imajıyla hayranlarını ikiye böldü.

Çağatay Ulusoy, daha önce de, Show TV’de yayınlanan ve oldukça geniş kitleler tarafından sevilen ‘’Çukur’’ dizisi için saçlarını 3 numara kestirmişti. Instagram’dan paylaştığı son gönderisiyle saçlarını tamamen kazıttığı gözlemlenen Çağatay Ulusoy’un ‘’kel’’ hali sevenlerini oldukça şaşırttı.

Kel hali, geçtiğimiz günlerde ünlü rapçi Norm Ender’in ‘’Mekanın Sahibi’’ isimli parçasıyla diss attığı Ben Fero’ya benzetilen Ulusoy yeni imajıyla olumlu ve olumsuz pek çok tepki topladı.

Çağatay Ulusoy Kimdir?

Yakışıklı model ve oyuncu Çağatay Ulusoy’un boyu 1.90, kilosu ise 81’dir. İstanbul’da doğup büyümüştür.2010 senesinde mankenlik ve foto modellik yapmaya başlayan Ulusoy, yine 2010 senesinde katıldığı Best Model Of Turkey’de birinci olmuştur. Ayla Algan’dan aldığı oyunculuk derslerinin yanı sıra, Akademi 35 Buçuk’ta da oyunculuk dersleri alan yakışıklı model, aynı zamanda hocası da olan Vahide Gördüm ile beraber Adını Feriha Koydum dizisinde rol alarak oyunculuğa ilk adımı atmıştır.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu