Sağlık

Büşra Pekin Yine Kilo Verdi

Türkiye’nin BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanıdığı daha sonra komedisi ile birçok farklı yağımda beğenerek izlediği Büşra Pekin, özellikle son zamanlarda verdiği kilolar ve fiziği ile gündeme geliyor. Yerli birçok komedi yapımında yer alan Büşra Pekin oyunculuğu kadar aynı zamanda son yıllarda vermiş olduğu kilolar ve güzel fiziği ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Ayrıca birlikte olduğu sevgilisi Ersay Üner ile de evlenecekleri iddiası magazin dünyasında konuşulurken ünlü oyuncunun verdiği kilolar ve son hali de görenleri şaşırtıyor. BKM’den ayrıldıktan sonraki 6 yılda tam 12 kilo verdiğini söyleyen oyuncunun ise son fiziği ise oldukça dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi ise görüntülenen ünlü oyuncu verdiği kilolar hakkında açıklamada da bulundu.

“Sadece 12 Kilo Verdim”

Büşra Pekin geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile birlikte Nişantaşı City’de alışveriş yaparken kameralar yakalandı. Ersay Üner ile birlikte görüntülenen ünlü oyuncu ise magazincilerden kaçmayıp muhabirler ile sohbet etti. Özellikle mutlu hali ve göz alıcı fiziği ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu kendisine sorulan kilo sorularına da samimiyet ile cevap verdi. BKM’den ayrıldıktan sonra son 6 yıl içerisinde sadece 12 kilo verdiğini ifade eden oyuncu aynı zamanda sağlıklı bir diyete sadık kalarak, spor yaparak ve sağlıklı beslenerek 6 yılda kilo verdiğini açıkladı ve uzun bir süreçte sağlıklı kilo verdiğini ifade eden oyuncu daha sonra muhabirlerinin yanında ayrıldı.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu