Haber

Bursa’da Sahile Kadın Cesedi Vurdu

Kadına şiddete tepkilerin arttığı ve yaşanan kadın cinayetlerine karşı seslerin yükselmeye başladığı şu günlerde, sürekli kadın cinayeti haberleriyle karşı karşıya kalıyoruz. Tepki çığ gibi büyüyor olsa da haberlerin ardı arkası kesilmiyor.

Son olarak Bursa’dan kötü bir haber geldi. Henüz nedeni ve nasıl olduğu konusu netlik kazanmamış olsa da Bursa’nın Gemlik ilçesinde sahile bir kadın cesedinin vurduğu öğrenildi. Sahile vuran kadın cesedinin anlaşılmasıyla beraber polis kırmızı alarma geçti.

Henüz Olayın Nedeni Belli Değil

Elde edilen bilgilere göre Bursa’nın Gemlik ilçesinde sahilde gezen vatandaşlar bir kadın cesedinin kıyıya vurmuş olduğunu gördük. Cansız bir kişinin kıyıya oldukça yakında olan bir yerde suyun içerisinde yattığı görüldü. Durumu fark eden vatandaşların hemen polise haber verdiği açıklandı.

Polise haber veren vatandaşların ihbarı üzerine ise olay yerine polis ekipleri sevk edildi. İskele bölgesinde geniş güvenlik önlemleri aldığı açıklanan polisin hemen sağlık ekiplerine haber verdiği açıklandı. Fakat sağlık ekiplerinin gelmesiyle beraber kadının vefat ettiği anlaşıldı.

Kimliği henüz belirlenemeyen cesedin, kime ait olduğunu tespit etmek için çalışmaların başladığı bilgisi de verildi. Soruşturma derinlemesine devam ederken olayın cinayet mi yoksa intihar mı olduğu konusunda da incelemeler başlatıldı. Henüz konuya ilişkin kimlik açıklamasının ya da detay açıklamasının gelmediğini de belirtelim.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu