Yaşam

Burnunuzu İnce Gösterecek Makyaj Sırları

Birkaç ufak rötuş ve biraz el becerisi sayesinde burnunuzun Bella Hadid ile aynı görünmesi için hiçbir engel yok. Instagram’daki ünlü kadın bloggerların resimleri bize sadece nasıl giyineceğimizi, ne makyaj yapmamız gerektiğini değil, birçok özçekimde de göreceğimiz gibi ince bir buruna makyaj hileleri ile de olsa sahip olmamız gerektiğini öğretiyor. Hiç şüphesiz ki, doğa estetik bir burun konusunda oldukça az sayıda insanı ödüllendirdi, bu nedenle bazı bloggerlar burun estetiği konusunda uzmanlarla anlaşıyor ve hiç tereddüt etmeden bandajlı burunlarını gösteriyor.

Ancak, bu seçenek birçok kadın için masraflı bulunuyor. Bu yüzden makyaj, tüm kusurlarda olduğu gibi burun kusurları konusunda da imdadımıza koşuyor.

Daha İnce Bir Burun İçin Makyaj Tüyoları

İnce uçlu düz bir makyaj fırçası kullanarak, burnunuz arkası boyunca her iki tarafa da teninizden daha koyu renkli bir ürün uygulayın. Elinizi korkak alıştırmayın ve ürünü burun çizgileri boyunca olabildiğince düz bir eksende yayın. Aynı ürünü burnun kanatlarına az miktarda uygulayın. Burnunun arkasına ince bir çizgiyle ton vurgulayıcı uygulayın.

Uygulanan ürünleri, dikkatlice doğal bir fırça, ıslak sünger veya parmak ile birbirine karıştırın. Renk sınırları asla belli olmamalıdır. Kendinizi ayna aracılığıyla farklı yönlerden inceleyin, böylece kaplama mükemmel bir şekilde eşit dağıtılmış olur. Rengi hala fazla buluyorsanız veya daha doğal bir etki istiyorsanız, aynı süngeri veya fırçayı cildinizin renginde küçük bir fondötene sürün ve rahatsız olduğunuz yerleri yeniden gölgelendirin.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu