Magazin

Burcu Esmersoy Eşinden Boşanıyor!

Geçen yıl Berk Suyabatmaz ile nikah masasına oturan Burcu Esmersoy, boşanma kararı aldı. Fırtınalı bir evlilikle magazin dünyasında adını çokca duyuran Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdi. İstanbul Aile mahkemesinde verilen anlaşmalı dilekçe de, tarafların anlaşamamazlıklarından dolayı ortaklaşa olarak boşanma kararı almış oldukları açıkca belirtiliyor.

Geçen sezon Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz arasında fırtınalı bir aşk doğdu. Aralarında güzel giden beraberliği evlilikle taçlandırmaya karar vermişlerdi. Fakat fikri ayrılıkların doğması sonucunda evlilikleri çok uzun sürmedi. Çift, boşanma kararını ortaklaşa almış oldu. Aralarında oluşan anlaşmazlık yüzünden boşanma kararı alan çiftin, davası ise 2 Aralık’da netleşecek.

Boşanma Kararı Alındı, Tarih Kesinleşti!

15 Ağustos günü İstanbul Aile Mahkemesinde boşanma davası anlaşmalı olarak açılmıştı. Fikren ve ruhen aralarında anlaşmazlık ortaya çıktığından dolayı evliliklerini sürdüremeyecekleri açıkça ifade edilmişti. Boşanma konusunda her iki tarafta ortak bir noktada buluştuklarından dolayı nafaka ve tazminat talebinde bulunulmayacağı öğrenildi. Yaşanan bu çarpıcı gelişme sonrasında gözler boşanma tarihine çevrilmiş oldu. Davanın 2 Aralık günü gerçekleşeceği kesin bir şekilde belirlenmiş oldu. Davanın kesinleşme tarihi de belli olduktan sonra Burcu Esmersoy hayranları da sosyal medya üzerinden sürekli olarak mesaj atarak yanında olduklarını ifade ediyor. Şimdilerde ise boşanma ile noktalanan birlikteliğin 2 Aralık gününde son bulacağı davaya gözler çevrilmiş durumda.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu