Magazin

Burcu Esmersoy Boşanmaya Karar Verdi

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, 2018 senesinde tanıştığı ve evlendiği Berk Suyabatmaz ile ayrılmaya karar verdi. Burcu Esmersoy’un henüz bir sene gibi kısa bir sürede boşanma kararı alması kafalarda soru işareti oluşmasına neden oldu. Geçtiğimiz günlerde ünlü çiftten kötü haber geldi. Burcu Esmersoy, ünlü iş adamı Berk Suyabatmaz ile boşanmaya karar verdi. İkilinin anlaşmalı bir şekilde boşanacağı da gelen bilgiler arasında. Ünlü çiftin boşanma nedenleri ise fikir ayrılığı ve şiddetli geçimsizlik olarak bildirildi.

Şiddetli geçimsizlik sebebiyle boşanmaya karar veren Esmersoy ile ilgili ortaya çok sıra dışı bir iddia atıldı. Ortaya atılan iddiaya göre boşanmaya sebep olan asıl konu maddiyat.

 

Ünlü çift maddi nedenlerden dolayı boşanıyor

Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz çifti ile alakalı ortaya atılan ‘maddi nedenlerden dolayı boşanıyorlar’ iddiası gündeme bomba gibi düştü. Elde edilen bilgilere göre ünlü iş adamı Berk Suyabatmaz alışkanlıklarından bir türlü kurtulamadı. Bu sebepten dolayı ikili arasındaki ilişki de maddi kriz yüzünden son buldu. Ünlü çift arasında geçen bu süreçten sonra Burcu Esmersoy’un kendisine yeni bir ev aradığı da öğrenildi. Esmersoy, eşiyle beraber Göktürk’te oturuyordu. Ünlü sunucu aldığı bu karardan sonra Göktürk’teki evden de taşınma kararı aldı. Burcu Esmersoy’un İstanbul Sarıyer’den kendisine yeni ev baktığı da gelen bilgiler arasında.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu