Haber

Burak ve Fahriye Çifti Bebekleri İle İlk Tatillerini Tamamladı

Nisan ayında doğum yapan Fahriye Evcen dört aylık bebekleri ile birlikte ilk defa tatile çıktı. Burak ve Fahriye çiftinin Bodrum tatili bittiğinde ise magazinciler onları havalimanında  görüntüledi. Fahriye Evcen’in ise doğum kilolarını hala atamadığı görüldü.

Fahriye Evcen’in Yapmış Olduğu Instagram Paylaşımı Olay Oldu

Yeni doğan bebeğine İngilizce ninni söylerken uyutan Fahriye Evcen paylaştığı video ile tepkileri üzerine çekti. Takipçilerinden Türkçe şarkı ve ninni tepkisi alan Fahriye Evcen ise yapılan yorumlara karşı sessiz kaldı. Ayrıca havaların sıcak olmasına rağmen bebeğin ayağında patik olması da takipçilerinin dikkatini çekti.

Son paylaşımının olay olmasından sonra Bodrum tatiline dair paylaşımlarda bulunmayan Fahriye Evcen ise havalimanındaki magazincilerin sorularına yanıtlamak yerine gülümseyerek susmayı tercih etti. Doğal ve makyajsız hali ile dikkatleri üzerine çeken Fahriye Evcen’in bu doğal haline ise eşi Burak Özçivit spor giyimiyle eşlik etti.

Fahriye Evcen’e dair dikkat çeken bir diğer detay ise doğum kilolarından henüz kurtulamamış olmasıydı. Doğum kilolarını ile çekindiği fotoğrafları sosyal medyaya düşen ünlü oyuncu bu durumdan rahatsız olmadığı belirten tavırlar içerisindeydi. Eşinin kilolu haliyle de mutlu olan Burak Özçivit ise bu durumu eşinin fotoğrafını çekerek göstermektedir. Doğum sonrası kilolarından ne zaman kurtulacağı belli olmayan ünlü oyuncunun bundan sonraki paylaşımlarının neler olacağı ise merakla beklenmekte.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu