Moda

Bu Yaz Düğün Sezonunun Modaları

Yaz henüz bitmiş değil. Siz de yaz düğünlerinde şık görünmek istiyorsanız düğün modasını takip etmelisiniz. Şık bir kombinle gelin ve damadın bile önüne geçip düğünde konuşulan siz olabilirsiniz. Gözler üzerinizde olsun istiyorsanız işte bu senenin düğün trendleri.

Pastel Renkler Ön Planda

Bu düğün sezonunun favorisi kesinlikle pastel renkler… Yaz düğünlerinin favori mekanlarından birinin plajlar olduğunu düşünürsek pastel rengi elbiseleriniz ve doğal çiçekleri aksesuar ya da tül aksesuar olarak kullanırsanız çok şık olacak ve bu sezonun düğün modasını yakalamış olacaksınız. Bu elbise seçiminde uçuşan elbiseleri tercih etmeniz durumunda şıklığınız misliyle artacak tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır.

Yaz düğünlerinin bir diğer favori mekanı da şüphesiz kır düğünleridir. Kır düğünleri genellikle romantik çiftlerin tercih ettiği bir düğün çeşidi olduğu için sizler de kıyafet seçiminizi buna göre yapmalısınız. Eğer bir kır düğününe davetliyseniz ve gözler üzerinizde olsun istiyorsanız bu yazın favorisi romantizme de oldukça uyan dantel elbiseler olacaktır. Çiçekli kumaşlar ve volanlı tasarımlar da kır düğünleri için bu sene bir başka yükselişte olan elbise türleri olarak dikkat çekiyor.

Peki şık bir otel düğününde bu senenin modası ne? Otel düğünlerinde sadelik her zaman favori olarak gözükmektedir. Otel düğünlerinde sade güzel bir abiye tercih edip bu abiyeye uygun gösterişli aksesuarlarla kombinlerseniz otel düğünlerindeki bu yaz modasını yakalamış olacaksınız.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu