Moda

Bu Düğün Sezonunun Trend Elbiseleri

Bu sezonda düğünlerde göz alıcı görünmek isteyenler için sezon, trendlerini belirledi.  Şüphesiz ki düğünlerde herkes şık ve muhteşem görünmek ister. Yaz ayının gelmesiyle beraber, düğünlerde arka arkaya sıralanmaya başladı. Tabi düğünler gelin ve damat için olduğu kadar davetliler için de oldukça kritik ve heyecanlıdır. Bu sezonun trendi olan pastel renklerin üzerine danteller ve volanlı modeller oldukça tercih ediliyor.

Şüphesiz ki her kadın içinde olduğu elbisenin kendini tamamlamasını, ve göze hitap etmesini ister. Çünkü kadınlar düğünlerde, gelinden sonra en çok göz kamaştıranın kendisi olmasını isterler. Elbise seçimlerinde önemli kriterlerden biri de şüphesiz ki mekandır. Çünkü elbisenin bedenimizi bütünlemesinin önemli olduğu kadar mekanla elbisenin uyumu da oldukça önemlidir. Şık bir salon düğününden plaj ve kır düğününe kadar bütün mekanların kendi trendleri ve bir bakıma   kendine has bir tarzı vardır. Yaz düğünlerinin vazgeçilmez mekanı olan plaj düğünleri için bu yıl ön plana çıkan pastel tonlar, özellikle uçuş uçuş elbiseler, göz yormayan dantel ayrıntılar ve doğal çiçeklerle harika bir kombin oluşturuyor. Moda uzmanları yine yazın vazgeçilmez mekanlarından olan kır düğünleri için romantizmi ön planda tutmak gerektiğini söylüyor. Bunun için de tabi ki zarif dantel dokunuşları ve volanlı elbiseler odak noktası oluyor.

Sade ama şık olmak

Tabi ki kadınlar arasında sade ve zarif tarzıyla düğündeki diğer konukları büyülemek isteyenler olacaktır. Boğaza doğru bir düğüne davetli olan bir kadın sade elbisesini şık biraz da dikkat çekici aksesuarlarla eşsiz bir parçaya dönüştürebilir.

Tabi bütün bu trendlerin yanında kendinize has tarzınızdan ödün vermemenizi tavsiye ederiz. Unutmayın bir kadın kendine yakışanlarla şık olabilir, trend olanlarla değil.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu