Haber

Bir Kadına Şiddet Haberi de İstanbul’dan Geldi

Kadına şiddet olayları tüm tepkilere karşın bitmek bilmiyor. Artık bu haberlere alışmaya başladık. Emine Bulut olayına tepkiler sürerken bu konuda yeni bir haber daha geldi. Bu kez şiddet mağduru kadın İstanbul’dan.

Bir markette yaşanan olayda, çalışan olduğu öğrenilen Azime T. İsimli kadın çalışan, saldırıya uğradı. Üstelik kadın çalışanın erkek çalışma arkadaşı tarafından saldırıya uğradığı öğrenildi. Üstelik bu kez yaşanan olay güvenlik kameraları tarafından da an be an kayıt altına alındı. Saldırıya uğrayan Azime T. Tarafından sosyal medya üzerinden de paylaşılan görüntüler, şiddeti bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Saldırgan Serbest Kaldı

Kamera görüntülerine bakıldığı zaman, kadın çalışan reyonlarda iken, erkek çalışanın arkadan yaklaştığı ve erkek çalışanın kadını darp ettiği görülüyor. Arkadan yaklaşan erkek çalışanın saldırısı sonrasında neye uğradığını şaşıran Azime T. İsimli kadın çalışanın, yere düştüğü ve şoka girdiği görülüyor.

Görüntülerin sosyal medya üzerinden de paylaşılmasının sonrasında polise şikayette bulunulduğu da ortaya çıktı. Polisin göz altına aldığı saldırganın ise nöbetçi mahkemeye sevk edildiği ortaya çıktı.

İlk etapta tutuklanan saldırganın, sonrasında tutuksuz yargılanmak üzerine serbest bırakıldığı da açıklandı. Azime T. Tarafından yapılan açıklamalara göre saldırganın tehditlerinin devam ettiği de belirtildi. Durum hakkında nasıl bir karar verileceği konusunda ise yetkililerden herhangi bir açıklama yapılmadı.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu