Haber

Bir Kadın Kocasını Bıçaklayarak Öldürdü

Her gün şiddete maruz kalan bir kadının haberinin geldiğini görmeye başladık. Tepkiler çığ gibi büyüyor ve gerekli önlemler alınıyor olsa da bu tarz haberleri gelmeye devam ettiği görülüyor. Bir yandan kadına şiddet haberlerinin gelmeye başladığı bilinirken bu kez tam tersi bir durum yaşandı.

Bu kez bir kadın, tartıştığı eşini bıçakladı. Eşini bıçaklayan kadının saldırısı sonrasında yaralanan eşin durumu hakkında da ilk bilgiler açıklandı. Yapılan açıklamaya göre bıçaklanan adam, olay yerine hayatını kaybetti.

Bıçaklanan Adam Olay Yerinde Can Verdi

Olayın İstanbul’da yaşandığı açıklandı. İstanbul Güngören’de yaşanan olayda karı ve koca arasında yaşanan tartışmanın büyüdüğü ortaya çıktı. Akşam saatlerinde yaşanan olayda henüz nedeni belli olmayan bir kavganın başladığı ortaya çıktı.

Karı ve koca arasında nedeni bilinmeyen tartışmanın büyümesi üzerine ise isminin Hülya Ö. Olduğu öğrenilen kadının eline aldığı bıçakla eşini bıçakladığı öğrenildi. Nedeni belli olmayan tartışma sonrasında aldığı bıçak darbeleriyle yaralandığı açıklanan Kadir Ö. komşuların haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin, Kadir Ö. isimli adımın hayatını kaybettiğini belirlediği açıklandı.

Öldürdüğü eşinin başında bekleyen kadın ise olay yerine gelen güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın ise devam ettiği açıklandı. Konuya ilişkin yetkililerden farklı bir açıklama ise gelmedi.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu