Haber

Bir Kadın Cinayeti Daha

Ülkemizin son yıllardaki kanayan yarası olan kadın cinayetlerine bugün bir yenisi daha eklendi. Akıl almaz olay Aydın Efeler’de gerçekleşti. Parktan geçerken gördüğü eski sevgilisini ve eski sevgilisinin erkek arkadaşını silahla vurarak öldüren Muhammet G. Kadın cinayetlerine bir yenisini ekledi. Bugün sabah saatlerinde yaşanan olay Cumhuriyet Mahallesi, Nevzat Biçer Parkı’nda meydana geldi. Aşırı alkollü olduğu iddia edilen Muhammet G. Parkın yakınında geçerken eski sevgilisi olan Merve Kotan ve arkadaşı Ekim Türkmen’i birlikte gördü. Alkollü de olduğu edilen Muhammet G. Sinirlenerek silahına davrandı ve eski sevgilisi ile sevgilisinin arkadaşına defalarca ateş etti.

Genç Kız Hayatını Kaybetti

Sabaha karşı 04:00 yaşanan olayda zanlı Muhammet G. eski sevgilisini erkek arkadaşı ile gördükten sonra kontrolünü kaybetti. Silahına davranan Muhammet G. genç kızı ve genç kızın arkadaşına defalarca ateş etti. Çevrede yaşayan mahalle sakinlerinin silah sesini duyması üzerine polisi araması sonucu bölgeye sağlık ekipleri gönderildi. Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesi sonucu ilk müdahale gerçekleştirildi. Fakat iki gencin de hayatını kaybettiği belirtildi. İki gencin cansız bedenleri Aydın Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polisin de olay yerine ulaşması sonrasında çevrede geniş çapta bir soruşturma başlatıldı. Yapılan soruşturmada Muhammet G. suç aleti olan silahı ile birlikte yakalandı. Polisler tarafından göz altına alınan şüpheli M.G. cezaevine götürüldü. Polisin olay ile ilgili geniş çaplı araştırması ise halen devam ediyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu