Televizyon

Bir Aile Hikayesi 2. Sezon Hazırlıkları

Mart 2019’da Fox TV’de yayınlanan Bir Aile Hikayesi Haziran ayında sezon finali yapmıştı. Dizinin yeni sezona başlama tarihi ise belli oldu. 14 Eylül 2019 cumartesi günü Fox ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizi heyecanla bekleniyor.Songül Öden ve Celil Nalçakan’ın başrollerini paylaştığı dizide genç yaşta eşini kaybeden bir kadının çocukları ile birlikte başından geçen olaylar geçmiş- şimdiki zaman çizgisinde anlatılmaktadır. 

Dizi Amerika’da yayınlanan This Is Us adlı diziden uyarlanmıştır. Dünya genelinde milyonlarca izleyiciye sahip bu dizinin Türk uyarlamasında ülkemizde çok ilgi görmüş ve sevilen bir dizi haline gelmiştir.

Songül Öden’in Setten Yaptığı Paylaşım

Songül Öden 2. sezon çekimlerindeyken sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulundu. Bu paylaşımlar dizinin takipçilerinin kafasında sorular oluşmasına neden oldu. Çünkü dizide Cem karakterini canlandıran Celil Nalçakan sezon finalinde ölmüştü. Ancak Reyhan karakterini canlandıran Songül Öden ikinci sezonda da Cem’i dizide sıklıkla göreceğimizi ve geçmiş yaşantıların aydınlığa kavuştuğu geri dönüşlerin bu sezonda da sıkça karşımıza çıkacağının haberini verdi.

Dizi hayatın zorlukları karşısındaki mücadeleyi sürükleyici biçimde işlemektedir. Özellikle toplumsal yapıdaki dinamiklerin değişmesi ve insanların bu dinamikler karşısında takındığı tutumu gözler önüne sererek güzel bir toplumsal analiz fırsatını da sunmaktadır. Dizi karakterlerinin her biri kendi sorunları ile başa çıkmaya çalışırken etkileşim içinde olduğu insanlarla ilişkilerini de sağlıklı ve mutlu biçimde tutmaya özen göstermektedir.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu