Televizyon

Benim Tatlı Yalanım İzleyiciyi İkiye Böldü

Star TV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olarak bilinen Benim Tatlı Yalanım, yüksek izlenme oranlarıyla yoluna devam ediyor. İlgi ile takip edilen dizi şu sıralar sosyal medyanın da gündeminde. Benim Tatlı Yalanım dizisinin sosyal medyada geniş yer bulmasının nedeni ise diziye katılan yeni karakter.

Öyle ki diziye katılan yeni karakter, daha şimdiden seyircileri ikiye bölmüş durumda. Kimi izleyiciler diziye yeni eklenen karakterin hikayeye heyecan kattığını söylerken, kimi izleyiciler ise durumdan rahatsız olduklarını dile getiriyor.

Aksel Bonfil Diziye Hareket Getirdi

Benim Tatlı Yalanım dizisine yeni eklenen karakter Tolga oldu. Suna karakterinin çocukluk aşkı olarak ortaya çıkan ve diziye eklenen yeni karakter Tolga, seyirciyi de ikiye bölmüş oldu.

Aksel Bonfil tarafından canlandırılan yeni karakterin Nejat’ın Suna’yı daha fazla kıskanmasına neden olduğu düşünülüyor. Kimi seyirciler bunun diziye bir heyecan getirdiğini ve Nejat’ın Suna’yı kıskanmasının iyi bir gelişme olduğunu düşünüyor olsa da kimi seyirciler ise bu gelişmenin iki karakterin arasını açacağını düşünüyor.

Özellikle Suna’nın duygularının karışacağını düşünen ve Tolga’nın dizide olmasını istemeyenlerin sayısının ise azımsanmayacak kadar çok olduğunu söylemek gerekiyor. Sosyal medyanın gündemine oturan Benim Tatlı Yalanım dizisi için gelişmelerin nasıl işleyeceği ise merak konusu.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu