Magazin

Bengü Duygularını Anlattı: O An Çok Ağladım

Ünlü sanatçı Bengü bebeği Zeynep’i pazartesi günü dünyaya getirdi.  40 yaşında olan sanatçı anne oluşunu şu sözleriyle dile getirdi. Ünlü sanatçı 5 ağustos pazartesi günü dünyaya getirmiş olduğu kızı Zeynep’i kucağına aldığında duygulanıp ağladığını belirtti. Sabah saatlerinde dünyaya gelen minik Zeynep anne ve babasını çok sevindirdi. Ünlü sanatçının sağlık durumunun iyi olduğu biliniyor ve doğumu gerçekleştirmiş olan uzman doktor Zeynep bebeğinde sağlık durumunun oldukça iyi olduğunu belirttiği biliniyor. Göz yaşlarına engel olamayan ünlü sanatçı o an çok ağladığını ve kendini tutamadığını belirtti.

Bengü’ye Ailesinin Desteği

Geçtiğimiz günlerde Bengü’nün ailesi kızlarına destek olabilmek için yanına giderek ünlü sanatçıyla fotoğraf çekilerek Bengü’nün bu fotoğrafı instagram hesabından paylaşarak takipçileri ile paylaştığı görüldü.  Anne olma heyecanını yaşayan ünlü sanatçının durumu ve aynı zamanda bebeğinin durumu da gayet iyi. Geçtiğimiz yıl itibari ile evlenmiş olduğu Selim Selimoğlu ile bebek dünyaya getiren ünlü sanatçının heyecanı ve mutluluğu gözlerden kaçmadı. Ünlü sanatçıya ailesinden büyük destek gelirken, takipçileriyle de ailesi ile olan fotoğrafını paylaştı. Bebeğin ise doğumunun Altuni zade de özel bir hastanede meydana geldiği ve aynı zamanda 5 ağustos günü 2019 tarihinde pazartesi gününde saat olarak ise 08:27 saatinde doğumun gerçekleştirildiği biliniyor. Doğum sonucunda ünlü sanatçının doktorunun açıklamalarına göre annenin ve bebeği minik Zeynep’in durumunun oldukça iyi olduğu şeklinde açıklamaları ünlü şarkıcının sevenlerini ve hayranlarını sevindirdi. Bengü’nün annesi ve babasıyla doğumdan önce paylaşmış olduğu kareleri takipçileriyle paylaşarak takipçilerini mutlu etti.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu