Haber

Başrollerini Ünlü Kadınların Paylaştığı 355 Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı

İlk olarak 2019 yılının ilk çeyreğinde duyulan ancak bir türlü vizyon tarihi kesinlik kazanmayan 355 filmi için geri sayım başladı. Öyle ki film için beklenen vizyon tarihi konusunda beklenen açıklama sonunda geldi.

Filmin vizyon tarihinin belli olması sonrasında hem oyuncu kadrosu belli olmuş oldu hem de ünlü yönetmenin film için nasıl bir yol izleyeceği ortaya çıkmış oldu. X-Men film serisiyle ünlenen Simon Kinberg tarafından yönetilecek olan filmin oyuncu kadrosunda da çok önemli isimler yer alıyor.

355 Yıldızlar Kadrosunu Bir Araya Getiriyor

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan kadın oyuncular, oldukça ünlü isimler. Başrollerde Jessica Chastain, Penelope Cruz, Diane Kruger, Fan Bingbing, Lupita Nyong gibi isimlerin bulunduğu 355 ajan filmi için açıklanan vizyon tarihi ise 2021 olarak belirtildi. Kesin vizyon tarihi ise henüz açıklanmış değil. Kesin vizyon tarihi ise herhangi bir değişiklik olmazsa 15 Ocak 2021 olarak açıklandı. Ayrıca vizyon tarihiyle beraber film kadrosundan ayrılan bir ismin de adının kesinleştiğini ekleyelim. Film ilk duyurulduğu zaman kadroda olduğu açıklanan Marion Cotillard filmin kadrosundan ayrılmış durumda.

Tüm detayları yavaş yavaş belli olan suç temasının etrafında işlenecek 355 filminde nasıl bir performans ortaya konacağını ise zaman gösterecek. Şimdilik vizyon tarihi merakla bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu