Yaşam

Balayı Dönüşünde Korkunç Bir Olay Yaşandı!

Ülkemizde sürekli olarak yaşanan ilginç ve korkunç olaylardan biri daha yaşandı. Muğla’da gerçekleşen bu olayda, yolcu minibüsün arkasına valiz yerleştirmek istediği sırada arkadan otomobile kurban gitti. Yeni evli olan Mustafa Kabaca, 30 yaşında yaşamını yitirmiş oldu. Kaza sırasında Mustafa Kabaca’nın eşi olan Havva Kabaca’nın yanı sıra toplamda 5 kişi de yaralandı. Pazar günü beraberliklerini mutlu bir evlilikle taçlandırmış olan Mustafa Kabaca ve Havva Kabaca çiftinin acı günü oldu. Çift, balayını yapmak için tatil yerini Marmaris olarak belirlemişti. Tatil sonrasında ise memleketleri olan Seydikömer’e gitmek için yola koyuldular. Çift, çıtlık durağında otobüsü bekliyordu. Bekledikleri minübüs geldiği sırada Mustafa ve eşi Havva valizleri koymak için minibüse yöneldiği sırada aynı yöne doğru gelen otomobil çarptı.

Kaza Sonrası Bir Ölü, 5 Yaralı Var!

Otomobil arkadan minibüse çarptığı sırada bulunan Mustafa Kabaca hayatını yitirdi. Havva Kabaca’nın haricinde otomobil de bulunan Durmuş Yüksek, Egemen Yüksek, Nadir Yüksek yaralandı. Sağlık görevlileri ise almış olduğu ihbarla birlikte hemen olay yerine gelmeye başladı. Olay sırasında meydana gelen 5 yaralıyı ambuslanslarla hemen  en yakın çevrede olan hastaneye götürdüler. Fakat Mustafa Kabaca, diğerleri kadar çok fazla şanslı değildi. Kaza sonrasında hayatını kaybetmiş oldu. Diğer yaralanan kişilerinde ciddiyetlerini koruduklarını söyleniyor.

Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu