Haber

Bağ Evinde Genç Kadına İşkence

Denizli’nin Buldan ilçesinde yaşanan olayda 25 yaşındaki Onur G. ve Ercan G. isimli şahıslar 24 yaşındaki N.K isimli genç kadınla buluşarak, gezme bahanesi ile kadını bağ evini getirip 4 saat boyunca işkence ve tacizde bulundular.

İhlas Haber Ajansı (İHA)’nın elde ettiği bilgiler doğrultusunda olayın detayları öğrenildi ve haberin detayları sonucunda kadının yaşadığı vahşet ortaya çıktı. N.K isimli kadını gezme bahanesi ile Kestane Deresi mevkisinde bir bağ evine zorla sokan iki şahıs kadını çırılçıplak soyduktan sonra eziyete başladılar.

Onur G. ve Ercan G. isimli şahıslar kadını soyduktan sonra darp edip daha sonra cinsel istismarda bulunulurken, yapılan işkence ve tacizlerin 4 saat boyunca devam ettiği öğrenildi.

İşkenceci ve Tacizci İki Kişi Tutuklandı

Yapılan işkence ve tacizlerin sonunda kadına kimseye bir şey söylemeyecekleri konusunda baskı yapan iki şahıs, N.K ‘yı evine bıraktılar ve daha sonra kadına yaptıkları işkenceyi unutarak, günlük hayatlarına devam ettiler.

N.K yaşadıkların etkisinden kurtulamayarak ertesi gün emniyete giderek, Onur G. ve Ercan G. isimli şahıslardan şikayetçi olurken, polis hemen harekete geçerek önce Onur G. isimli şahsı daha sonra da Ercan G. isimli şahsı yakalayarak gözaltına aldı. Yapılan işlemler sonrası mahkemeye sevk edilen şahıslar, tutuklanıp cezaevine gönderildi. Olay sonrasında ise, N.K isimli kadının polisten bir koruma talebi olmadığı öğrenildi.

Daha Fazla Göster

Elif Karakaş

1986 Çanakkale doğumlu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik mezunu. Yerel haber ve blog sitelerinde editörlük görevi üstlendi. Şu an bayandoktor.com da editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu