Magazin

Ayça Tilki’den İlginç Açıklama

Son yılların en çok konuşulan genç isimlerinden olan Aleyna Tilki, bu sefer de kardeşinin yaptığı açıklamalar ile gündeme geldi. Genç şarkıcını kardeşi Ayça Tilki’nin açıklamaları ise ablasının gölgesinde kalmayacağını şimdiden belli ediyor. Henüz 14 yaşında bir genç olan Ayça Tilki ise şimdiden kişisel gelişim kitapları yazıyor ve senaryolar kaleme alıyor. Bu özellikleri ile bile gündemde uzun süre yer alacağa benzeyen genç kız ise ilerleyen günlerde vizyona girecek olan Masal Şatosu: Sihirli Davet filminde de oynuyor. Hürriyet’in genç isim ile yaptığı röportajda ise çok konuşulacak bomba gibi açıklamalar yer alıyor.

Ablamdan Farklı Hayallerim Var

Genç kız ile röportaj yapan Hakan Gece’nin ablan gibi dünya starı olmak istiyor musun sorusuna genç kız, “Benim ablamdan farklı hayallerim var” şeklinde cevap veriyor ve ablasının Son şarkısına söz yazdığını ifade eden genç kız, kitap ve film senaryosu yazdığını ve o alanlarda kendini geliştirmek istediğini açıklıyor. Dünyaca ünlü hikaye Şeker Portakalı’nı okuduktan sonra yazmaya ilgisinin arttığını belirten Ayça Tilki, yazmaya başladığı kitabında ise hayata bakış açısını anlattığını ifade ediyor. Ayrıca kurgusal bir karakter oluşturarak bu karakter üzerinden şizofreniye bakış açısını da anlattığı kitabında ise şizofreni olmanın bazen ayrıcalık sağladığını açıklıyor. Özellikle arkadaşlarının da kendisini biraz ürkütücü bulduğunu açıklayan genç isim ise kendisine ablasını örnek aldığını ve oyunculuk ve yazma üzerine bir kariyer hedeflediğini belirtiyor.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu