Haber

Avukat Kadın Eşinden Dayak Yedi

İki çocuk annesi avukat annesi Tuğba H., kasap eşi A.H tarafından darp edildi ve eş olay yerinden kaçarken avukat Tuğba H. hastanede tedavi altına alındı. Bilinmeyen nedenden dolayı çıkan tartışma sonucu eşini darp eden A.H, polisler tarafından yakalandı.

Sivas’ta yaşayan ve Sivas Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapan Tuğba H., iki çocuk annesi olup; kasap olarak görev yapan eşi A.H arasında yaşanan tartışma sonucunda şiddet gördü. Üstelik 10 yaşındaki çocuğun gözleri önünde yaşanan olay sonucunda A.H olay yerinden kaçarken, avukat Tuğba H. vatandaşların sağlık ekiplerine ve polise haber vermesi sonucunda hastaneye kaldırıldı.

Vücudunda ve yüzünde darbeler olan Tuğba H. Numune Hastanesi’nde ilk müdahale yapıldıktan sonra Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Elmacık kemiğinde kırıklar bulunan Tuğba H.’nin tedavisi devam ederken, eş A.H polisler tarafından yakalandı.

Sivas Barosu’ndan Şiddete Tepki

Sivas Baro Başkanı Hacı Yılmaz Demir yaptığı basın toplantısında kadın avukatlarında desteğini alarak meslektaşlarının yaşadığı şiddet olayına tepki gösterdi. Başkan Demir ‘’ 25 Ağustos 2019 tarihi itibarıyla boşanma davası süren

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu