Haber

Arkadaşlarıyla Şakalaşan Kadından Acı Haber

Gündemde yer alan akıl almaz olayda arkadaşları ile şakalaşan kadın fenalaşarak hastaneye kaldırıldı fakat tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Tüm Türkiye’nin şaşırdığı olay Kocaeli Gölcük’te yaşandı. Buna göre iş arkadaşları ile işe gitmekte olan 48 yaşındaki Gülgün Cantekin, arkadaşları ile yolda şakalaşmaya başladı. Bu sırada fenalaşıp baygınlık geçiren kadın hemen hastaneye kaldırıldı. Doktorlar hemen kadına ilk müdahaleyi yaptı fakat kadın yaşama tutunamadı. Sevenleri ve arkadaşlarının gözyaşları ile öğrendiği haber ise gündeme bomba gibi oturdu.

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde özel bir rehabilitasyon merkezinde göreli olan Gülgün Cantekin’in yaşamını yitirdiği olay 26 Ağustos’ta meydana gelmişti. Buna göre arkadaşları ile işe gitmek için otobüse binen kadın, arkadaşları ile şakalaşırken birden fenalaşmıştı. Hemen hastaneye kaldırılan kadının ise yapılan müdahale sonucu beyin kanaması geçirdiği öğrenilirken, yoğun bakım ünitesine kaldırılan kadın ise hayatını kaybetti. Sevenlerinin ve ailesinin sinir krizi geçirdiği olay ise herkesi şaşkına çevirdi.

Yarın Toprağa Verilecek

Yaşanan talihsiz olayda beyin kanaması sonucunda hayatını kaybeden Gülgün Cantekin’in sevenleri haberi gözyaşları ile aldı. Bir çocuk annesi olduğu öğrenilen kırk sekiz yaşındaki kadın doktorların tüm çabalara rağmen hayata tutunmayı başaramadı. Bu sabah itibari ile kadının acı haberini alan yakınları ise gözyaşlarına boğuldu. Yaşamını kaybeden Gülgün Cantekin hastane morguna kaldırılırken, kadının cenazesi yarın öğlen namazına müteakiben Kocaeli Değirmendere Merkez Camii’nde kılınacak namazdan sonra toprağa verilecek.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu