Sağlık

Arının Soktuğu Kişi Hayatını Kaybetti

Bilecik’te yaşayan İbrahim Küçük isimli vatandaş bahçede oturduğu esnada bir arının sokması sonucu komaya girdi. Çevredekilerin dikkati üzerine olay yerine sağlık ekipleri istendi. Gelen sağlık ekipleri İbrahim Küçük isimli vatandaşa ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Küçük’ü hastaneye kaldırdı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen İbrahim Küçük hayatını kaybetti. Arı sokması ilk defa ölüme sebep olmuyor. Her sene sayısız insan arı sokması nedeniyle yaşamını yitiriyor.

68 yaşında olduğu öğrenilen İbrahim Küçük, Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde yaşamını sürdürüyordu. Elde edilen bilgilere göre Küçük, arkadaşlarıyla beraber kahvehaneye gitti. Daha sonra eve gönen Küçük, evinin bahçesine geldiği anda yüzünü arı soktu. Arıya karşı alerjisi olduğu öğrenilen İbrahim Küçük apar topar hastaneye kaldırıldı. Acil servise alınan 68 yaşındaki İbrahim Küçük yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 

Arılara karşı alerjisi vardı

İbrahim Küçük yaşamını yitirdikten sonra arkadaşları da olayla ilgili açıklamalarda bulundu. Küçük’ün yakın arkadaşlarından olan Arslan Altındiş, “Yaşanan bu ölümden dolayı çok mutsuzuz. Ölüm haberi bize ulaşınca çok üzüldük. Akşam kahvede İbrahim ile oturup beraber çay içmiştik. Daha sonra geç olunca evlerimize dağıldık. O esnada İbrahim eve girince yüzünden arı sokmuş. Arılara karşı alerjisi olduğunu biliyorduk. Arı sokması yüzünden hayatını kaybetti.” ifadelerini kullandı. Hayatını kaybeden İbrahim Küçük’ün yarın defnedilmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Doğukan Erdurgun

1994 Kırşehir doğumlu. Sakarya Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... 3 yıldır editörlük olarak görev almaktadır. Bayan Doktor ekibimize yeni katılan Doğukan, ayrıca bağlı olduğu sanat okulunda da aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu