Gündem

Araç bagajındaki kişiyi yaktılar

Hatay’da kan donduran bir olay yaşandı. İnsanın içini acıtan olayda, Hatay ilinde kimliği belirsiz kişiler, aracın bagajına koydukları ve aralarında husumet bulunan kişiyi hiç acımadan diri diri yaktılar. Hatay’da meydana gelen bu acımasız olay vicdansızlığın bu kadarına pes dedirtecek nitelikteydi. Hatay’da yaşayan 32 yaşındaki Mehmet Kıssa, kimliği belirsiz kişilerin acımasız davranışıyla canlı canlı yakıldı. Aralarında daha önceden tartışma yaşandığı bilinen kişiler, kendilerine ait olmayan otomobilin bagajında Mehmet Kıssa adlı genci hiç acımadan diri diri yaktılar.

Olay yerine intikal eden güvenlik görevlileri aracın bagajından çıkan cesetle ilgili toplamda 1 şüpheliyi gözaltına alarak emniyete götürdü. Hatay’da, kimliği belli olmayan kişi ya da kişilerce ateşe verilen otomobilin bagajından bir erkek cesedi çıktı. Yaşanan bu trajik olayla ilgili, polis 1 şüpheliyi gözaltına aldı.

YAYLADAĞI MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİ

Korkunç olay, dün öğleden sonra Yayladağı ilçesine bağlı Yukarı Okçular Mahallesine yakın bir yerde meydana geldi. Araç yangını ihbarı alan itfaiye ekipleri, yangını kısa bir sürede kontrol altına aldı. Jandarma ekipleri yanan otomobilin bagajında bir erkek cesediyle karşılaştı. Cinayet şüphesiyle yapılan soruşturmayı devam ettiren güvenlik güçleri, küle dönen cesedin, Yayladağı ilçesine bağlı Turfanda Mahallesi nüfusuna kayıtlı, 32 yaşındaki Mehmet Kıssa’ya ait olduğunu tespit etti. Yapılan geniş çaplı araştırmada olayla ilgisi olduğu öğrenilen 1 şüpheli gözaltına alınarak, Yayladağı Cumhuriyet Başsavcılığı’na sevk edildi.

Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu