Moda

Anvelop Elbiseler Çok Konuşulacak

2019’un yaz aylarının vazgeçilmezi ve en çok tercih edilen elbisesi anveloplar, sonbaharında en çok konuşulacak modellerinden biri olacağı öngörülüyor. 2019 sonbahar modasının kendini göstermeye başladığı bu günlerde anvelop elbiseler kendini göstermeye başladı. 2019 yazına damga vuran bu elbiselerin, sonbahar aylarında da kullanılması bekleniyor. Hem sıcak hem de sonbahar aylarında rahatça giyilebilen anveloplar, kadınlarında en çok tercih ettiği elbise modelleri arasında yer alıyor.

Bu senenin en çok konuşulan konularından birisi de anvelop elbiseler oldu. Sonbahar aylarında da moda trendleri arasında girmesi beklenen bu elbiseler günümüzde hemen hemen her ortamda kolaylıkla giyilebiliyor. Hem günlük hem de gece elbisesi olarak tercih edilen anveloplar kadınların adeta kurtarıcısı olmuş durumda. Yazın giyildiği kadar sonbahar aylarında da kolayca giyilen anvelop elbiseler, deri ceket ve botlarla muhteşem bir uyum sergiliyor.

Pembe, sonbaharın vazgeçilmez rengi olacak

2019’un hem ilkbahar hem de yaz koleksiyonlarında en çok kullanılan renk pembe oldu. Pembenin sonbahar aylarında da en çok tercih edilen renkler arasında olması bekleniyor. Pembe rengini en iyi gösteren elbiseler arasında anveloplar gösteriliyor. Pembe anvelop elbiseler yazın olduğu kadar sonbahar aylarında da çok sık bir şekilde tercih edilmesi bekleniyor. Bu elbiseler hem gündüz hem de gece elbisesi olarak kullanılabiliyor. Bol olmasından dolayı hamilelerinde en sık tercih ettiği elbiseler arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İpek Büyükhız

1992 doğumlu. Marmara Üniversite Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu... Son 3 yıldır özellikle de yerel haber sitelerinde editörlük görevi yapmaktadır. bayandoktor.com sitesinde aktif olarak editörlük hizmeti vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu